Personal digest (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Hour
sk: Hodina

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
