Personal digest (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
