Personal digest (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Hour
uk: Година

en: Every day
uk: Щодня

en: Days of the week
uk: Дні тижня

en: User is blocked
uk: Користувач заблокований

en: Every week
uk: Щотижня

en: Every month
uk: Щомісяця

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
