Personal digest (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Hour
ar: الساعة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
