Personal digest (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Hour
fi: Tunti

en: Days of the week
fi: Viikonpäivät

en: User is blocked
fi: Käyttäjä on estetty

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
