Personal digest (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
