Personal digest (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Hour
hy: Ժամ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
