Personal digest (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Hour
nl: Uur

en: Every day
nl: Elke dag

en: Days of the week
nl: Dagen van de week

en: User is blocked
nl: Gebruiker is geblokkeerd

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
