Personal digest (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Hour
sv: Timma

en: Days of the week
sv: Veckodagar

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
