Personal digest (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Hour
te: గంట
