Personal digest (2.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
