Personal digest (2.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Hour
da: Time

en: Days of the week
da: Ugedage

en: User is blocked
da: Bruger er blokeret

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
