Personal digest (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Hour
et: Tund

en: Weight for @title
et: @title kaal
