Personal digest (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Hour
gl: Hora

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
