Personal digest (2.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Hour
hi: घंटा

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
