Personal digest (2.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Hour
hu: Óra

en: Every day
hu: Minden nap

en: Days of the week
hu: Hét napjai

en: User is blocked
hu: Felhasználó letiltott

en: Every week
hu: Minden héten

en: Every month
hu: Minden hónapban

en: Weight for @title
hu: @title súlya
