Personal digest (2.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Hour
ka: საათი
