Personal digest (2.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Hour
nn: Time
