Personal digest (2.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Hour
ta: மணி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
