Personal digest (2.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
