Personal digest (2.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Hour
de: Stunde

en: Every day
de: Jeden Tag

en: Every 2 weeks
de: Alle 2 Wochen

en: Every 2 months
de: Alle 2 Monate

en: Every 3 months
de: Alle 3 Monate

en: Days of the week
de: Wochentage

en: User is blocked
de: Benutzer ist gesperrt

en: Every week
de: Wöchentlich

en: Every month
de: Jeden Monat

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title
