Personal digest (2.0.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Hour
hr: Sat

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
