Personal digest (2.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Hour
is: Klukkustund
