Personal digest (2.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Hour
ja: 時

en: Days of the week
ja: 曜日

en: User is blocked
ja: ユーザーがブロックされている

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
