Personal digest (2.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Hour
pl: Godzina

en: Days of the week
pl: Dni tygodnia

en: User is blocked
pl: Użytkownik jest zablokowany

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
