Personal digest (2.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Hour
ro: Oră

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
