Personal digest (2.0.0-rc2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
