Personal digest (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Digest
ku: شیکردنەوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
