Personal digest (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Hour
vi: Giờ

en: Digest
vi: Tóm tắt

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
