Personal digest (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Hour
it: Ora

en: Days of the week
it: Giorni della settimana

en: User is blocked
it: L'utente è bloccato

en: Weight for @title
it: Peso per @title
