Personal digest (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Hour
my: နာရီ

en: Days of the week
my: ရက်သတ္တပတ် အတွင်းရှိ နေ့ရက်များ
