Personal ID (2.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Text
fa: متن

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: String settings
fa: تنظیمات رشته

en: Contains US ASCII characters only
fa: فقط شامل حروف استاندارد US ASCII
