Personal ID (2.0.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Text
hr: Tekst

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova
