Personal ID (2.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Text
is: Texti

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Case sensitive
is: Háð há/lágstöfum

en: Field types
is: Tegundir svæða
