Personal ID (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Text
lt: Tekstas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: String settings
lt: Eilutės nustatymai

en: Contains US ASCII characters only
lt: Turi tik US ASCII simbolius
