Personal ID (2.0.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Text
nl: Tekst

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Field types
nl: Veldtypes

en: String settings
nl: String-instellingen

en: Contains US ASCII characters only
nl: Bevat alleen US ASCII-tekens
