Personal ID (2.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Text
oc: Tèxte

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse
