Personal ID (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Text
pl: Tekst

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Field types
pl: Typy pól

en: String settings
pl: Ustawienia łańcucha znaków

en: Contains US ASCII characters only
pl: Zawiera jedynie znaki US ASCII
