Personal ID (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí

en: String settings
sk: Nastavenia reťazca

en: Contains US ASCII characters only
sk: Obsahuje len anglické ASCII znaky
