Personal ID (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Textfield
sv: Textfält

en: Plain text
sv: Ren text

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: String settings
sv: Inställningar för sträng

en: Contains US ASCII characters only
sv: Innehåller endast US ASCII-tecken
