Personal ID (2.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Text
tr: Metin

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: String settings
tr: Dizge ayarları

en: Contains US ASCII characters only
tr: Sadece ABD ASCII karakterleri içerir
