Personal ID (2.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Text
az: Mətn

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Case sensitive
az: Böyük hərflərə həssasdır

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
