Personal ID (2.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Text
be: Тэкст

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: String settings
be: Налады радка

en: Contains US ASCII characters only
be: Утрымлівае толькі сімвалы US ASCII
