Personal ID (2.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Text
da: Tekst

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Default value
da: Standardværdi

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: Field types
da: Felttyper

en: String settings
da: Indstillinger for tekststrenge

en: Contains US ASCII characters only
da: Indeholder udelukkende US ASCII-tegn
