Personal ID (2.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Value
ja: 値

en: Text
ja: テキスト

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Maximum length
ja: 最大長

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Case sensitive
ja: 大文字と小文字の識別

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: String settings
ja: 文字列の設定

en: Contains US ASCII characters only
ja: US ASCII 文字のみを含む
