Personal ID (2.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Text
ast: Testu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu
