Personal ID (2.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Value
he: ערך

en: Text
he: טקסט

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: String settings
he: הגדרות מחרוזת

en: Contains US ASCII characters only
he: מכיל רק תווים מסוג  US ASCII
