Personal ID (2.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Text
hu: Szöveg

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: String settings
hu: Karakterlánc beállítások

en: Contains US ASCII characters only
hu: Csak US ASCII karaktereket tartalmaz
