Personal ID (2.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
