Personal ID (2.0.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Text
ku: دەق

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
